«

Sty 11

Wydrukuj to Wpis

Ogłoszenia 26.01.2020

Ogłoszenia Parafialne; III Niedziela Zwykła  / 26.01.2020 /.

 

1.Obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych, a w naszej diecezji przeżywamy  kolejną tj. 28.Niedzielę  Synodalną.

 

  1. W tym tygodniu Msze święte o godz. 6.30, z wyjątkiem piątku o godz. 17.00

 

  1. Nabożeństwo I sobotnie rozpocznie się o godz. 6.30. „Różaniec wynagradzający” prowadzi Parafialny Zespół Synodalny.

 

  1. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które posługują w parafii oraz tych,  którzy z niej pochodzą. Składka na zakony klauzurowe w diecezji.    Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. Świetlica dla dzieci – działająca przy naszej parafii – zaprasza w pierwszym tygodniu ferii, wg programu ustalonego z wychowawcami. Program zajęć jest  zamieszczony również na stronie internetowej świetlicy.

 

  1. Zakończyła się wizytacja duszpasterska w parafii. Bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, złożone ofiary oraz wysuwane postulaty i uwagi. Wszystkich mieszkańców naszej parafii, tych, którzy przyjęli po kolędzie, jak i tych, u których drzwi były zamknięte, obejmuję szczerą modlitwą podczas sprawowanej Mszę Świętej w dniu 2 lutego o godz. 10.00

 

  1. Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny.

W tym tygodniu patronują nam:

  • 28 I – św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), prezbiter, Doktor Kościoła,
  • 31 I – św. Jan Bosko (1815-1888), włoski kapłan, apostoł młodzieży, założyciel zgromadzeń salezjańskich,

 

 

 

 

 

 

 

 

Permalink do tego artykułu: http://www.wola_rzedzinska_mb.diecezja.tarnow.pl/2020/01/11/ogloszenia-20-10-2019/